2016 G-20 Zirvesi’nin Ev Sahipleri İstanbul’da

0
556

Türkiye’nin en kapsamlı Çin ürünleri fuarı China Homelife, 1-3 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 800’den fazla Çinli firmanın ve 50 binden fazla ürünün yer alacağı China Homelife Fuarı, Çin’in deniz ticaretini güçlendirmek adına başlatılan ve dünyanın yüzde 63’üne ulaşılması hedeflenen “One Belt, One Road” projesinin de dünya çapındaki resmi platformu olma görevini üstleniyor.

 

Türk standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşya, hediyelik eşya, zücaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, lojistik, LED ve aydınlatma gibi ürünlerin yer aldığı fuar bu sene 15 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

 

8,0 şiddetindeki depreme kadar dayanabilen ve iki saatte yapılabilen prefabrik evler, çocuklar için sırt çantası olabilen scooter kaykaylar, yeni nesil elektrikli kaykaylar, boyalar; ev ürünlerinden çamaşır makineleri, bahçe mobilya ve malzemeleri, laminant parkeler, küçük mutfak aletleri ve evde çöp kokularına son verecek olan gıda atığı imha edici makine, tekstil ürünlerinden kadın şal ve aksesuarları, kadın ve erkek kıyafetleri, gelinlikler gibi birçok ürün bu fuarda yer alıyor.

 

İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Müşaviri Mr. Huang Songfeng, Hangzhou Ticaret Komitesi Bölüm Şefi Ms. Guo Pin, Uluslararası Silk Alliance Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Li Jilin ve Uluslararası Meorient Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Pan Jianjun katılımlarıyla saat 10.00’da açılışı gerçekleşecek olan fuarın tören konuşmasını 2016 G-20 Zirvesi Ev Sahiplerinden olan Hangzhou Ticari Komite Direktörü Mr. Liu XiaoMing (Çin’in İngiltere Büyükelçisi) yapacak.

 

Uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliğini taşıyan ve Çin-Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler açısından büyük önem arz eden China Homelife Fuarı’nda siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

 

Yer: İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy

Salonlar: 9 – 10—11 Hall

Tarih: 1- 3 Haziran 2017 Perşembe

Saat: 10.00 – 18.00