ANKAmall’da büyük turnuva heyecanı sona erdi, ödüller sahibini buldu

0
593

ANKAmall’da büyük turnuva heyecanı sona erdi, ödüller sahibini buldu

ECE Türkiye tarafından yönetilen ANKAmall’da bayram heyecanı erken başladı. Zengin çeşitleri ve konforlu alışverişin yanında etkinlikleriyle de ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan alışveriş merkezi, hafta sonu yine heyecan dolu bir etkinliğe, playstation turnuvasına ev sahipliği yaptı.

Sony tarafından gerçekleştirilen Playstation turnuvası büyük ilgi görürken, dereceye girenler de ödüllerine sahip oldu. Kazanan yarışmacılardan 1.’nin PS4, 2.’nin Wireless Dualshock 4 ve 3.’nün de Playstation oyunu kazandığı yarışma heyecan fırtınası estirdi.

Bayram hazırlıkları tam gaz…

Hafta sonu turnuva heyecanı yaşanırken Ramazan Bayramı hazırlıklarının da devam ettiği ANKAmall, ziyaretçilerine tatlı bir sürpriz yaparak, onları çikolata atölyesi ile buluşturdu.

Eğitmenler eşliğinde gerçekleşen çikolata atölyesi ile hem renk renk, çeşit çeşit çikolata yapmanın keyfi yaşandı, hem de yapılan çikolatalar paketlenerek katılımcılara hediye edildi. 14 Haziran’a kadar devam edecek atölye her gün saat 14.00-15.00, 15.30- 16.30, 17.00-18.00 arasında gerçekleşiyor.

Bayramın 2. ve 3. günü de hizmet verecek

ANKAmall, bayram tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için, bayramın 2. ve 3. günü de hizmet vermeye devam edecek.