Birevim, Türkiye’nin 3 farklı noktasına şube açmaya hazırlanıyor

0
563

Milyonlarca insanın ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, yeni şubeleriyle Türkiye’nin farklı noktalarındaki takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Konya, Kayseri ve Gaziantep’te şube açmak için kolları sıvayan Birevim, 2017 yılsonuna kadar, Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerliyor.

‘Herkesin bir evi olsun’ hedefiyle yola çıkan Birevim, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldürürken,  şube ağını da her geçen gün güçlendiriyor.

Birevim, şubeleşerek büyümeye devam ediyor

Bugün, Türkiye genelinde 12 şubesiyle müşterileriyle buluşan Birevim, Konya, Kayseri ve Gaziantep’te açmayı hedeflediği yeni şubeleriyle 15 farklı noktada müşterileriyle buluşmak için gün sayıyor. Açtığı yeni şubeleriyle Türkiye’nin dört bir yanından hizmet vererek büyümeye devam eden marka, sektörde ev alma yöntemlerini yeniden tanımlayarak herkesin ev sahibi olması için kapılarını aralıyor.

Yılsonuna kadar Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini arttırma yolunda ilerleyen Birevim; yeni açtığı şubeleriyle bulunduğu bölgeye istihdam açısından da destek oluyor. Açılan yeni şubelerinde bölgenin insanına istihdam sağlamaya özen gösteren Birevim, ilerleyen zamanlarda Anadolu’da yeni açılacak şubelerinde de yüzlerce kişiye iş imkanı sunmayı hedefliyor.