CarrefourSA ile Fulya’da Alışverişin Rengi Değişiyor

0
1164

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, İstanbul’un köklü yerleşim yerlerinden Fulya’da kapılarını açan CarrefourSA AVM’de 12,5 milyon TL yatırımla 4 bin 200 metrekare satış alanı üzerine rengârenk bir hipermarket yatırımına imza attı.

CarrefourSA’nın yeni yatırımı Fulya Hiper, mahalle esnafı kültürünü modern dokunuşlarla günümüze entegre ederek müşterilerine binlerce çeşit ürünü Fulya Balık Çarşısı, Fulya Semt Kasabı, Müdavim Şarküteri, Ünlü Mamuller, Mezeci, Sushi – Mushi, Vitamin Ağacı, Fulya Home, Oyuncak Dükkanı gibi alışılagelmişin dışında rengarenk reyonlarıyla sunarken Lezzet Arası ile keyif dolu molaların durağı oluyor.   

CarrefourSA Fulya Hiper, geniş ürün gamının yanı sıra işitme güçlüğü çekenlere kulaklık desteği, hareket zorluğu olanlara akülü araba imkânı, yaşlı müşterilere birebir yardım hizmeti, engelli müşterilere tekerlekli sandalye sağlanması, çocuklu ailelere çocuk arabası verilmesi ve carrefoursa.com ile yakın çevreye eve servis hizmeti gibi yeni nesil hizmet anlayışıyla öne çıkıyor.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA’nın modern dokunuşlarla sentezlediği mahalle esnafı kültürünü bambaşka bir hipermarket deneyimiyle birlikte müşterilerine sunduğu Fulya Hipermarketi, Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu’nun katılımıyla 4 Aralık Salı akşamı düzenlenen törenle açıldı.

CarrefourSA Fulya AVM adı ile hizmet vermeye devam edecek olan yenilenen AVM içerisinde gerçekleşen CarrefourSA Hipermarket açılışına Beşiktaş Yönetimi ve Beşiktaş’lı futbolcular eşlik ederken Enbe Orkestrası, sevilen şarkıları ile davetlilere müzik ziyafeti gerçekleştirdi.

Ata Köseoğlu: “Yeni Neslin Sabancısı vizyonuyla CarrefourSA ile yeniliklerle dolu market yatırımlarımıza devam ediyoruz”

Açılışta yaptığı konuşmasına Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ile Beşiktaşlı yöneticilere teşekkür ederek başlayan Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu, şunları dile getirdi: “Sabancı Holding olarak CarrefourSA ile gıda perakendeciliğinde yenilikleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet anlayışımızı şekillendiriyoruz. Yeni Neslin Sabancısı vizyonuyla CarrefourSA adına daha etkin ve daha verimli bir şekilde hizmet sunmak için yeniliklerle dolu market yatırımlarımıza devam ediyoruz. İstanbul’un üç büyük ilçesinden biri olan Beşiktaş’ın kalbi Fulya’da, ülkemizin güzide spor kulüplerinden Beşiktaş Spor Kulübü’nün sahibi olduğu alışveriş merkezine yaptığımız 12,5 milyon TL yatırımla geniş ürün gamına ve farklı reyon anlayışına sahip bir hipermarket açmaktan mutluluk, hipermarketin yer aldığı alışveriş merkezine ise CarrefourSA isminin verilmesinden büyük bir onur duyuyoruz. CarrefourSA olarak Fulya’da “Mahalle Esnafı” konseptiyle sımsıcak bir atmosfere sahip, hizmet anlayışı ve teknolojik uygulamalarıyla da adeta yeni nesil bir market kurarak müşterilerimize bambaşka bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Böyle bir yatırımda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz.”

Fikret Orman: “CarrefourSA’nın semtimizde ve kulübümüze ait bir yapı içinde açılmasından büyük mutluluk duyuyoruz”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman da açılış dolayısıyla yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Ülkemizin en önemli sanayi ve ticaret kurumlarından, köklü bir kurum geleneğinin sembol markalarından Sabancı Holding çatısı altında ülkemizde faaliyet gösteren CarrefourSA’nın yeniliklerle dolu alışveriş merkezinin, semtimizde ve kulübümüze ait bir yapı içinde açılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün 25’inci yılına ulaşmış bu değerli markanın, Türkiye ticari yaşamına ve ülkemiz istihdamına kattığı değerler ortadadır. Bizler de Beşiktaş JK olarak bu kıymetli yapı ile iş birliği içinde olmaktan ve değerlerimizin örtüştüğü bu önemli alışveriş merkezinin semtimize kazandırılmasına katkıda bulunmaktan son derece memnunuz. Semt kültürünü yaşatan bu özel konseptin, uzun soluklu ve başarılı bir şekilde alışveriş kültürünü olumlu yönde etkiyeceğine inanıyorum ve CarrefourSA AVM’ye semtimize hoş geldiniz diyorum.”

Kutay Kartallıoğlu: “Fulya Hiper geniş ürün gamı, farklı reyon konsepti ve yeni nesil market hizmetleriyle öne çıkıyor”

“CarrefourSA olarak 25’inci yılımıza yakışır bir hipermarket yatırımına imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diyerek konuşmasına başlayan CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu da şunları söyledi:

“Bugüne kadar yenilediğimiz ya da sıfırdan gerçekleştirdiğimiz tüm hipermarket yatırımlarımızdaki hedefimiz, müşterilerimize çeşidi bol ve kaliteli ürünleri uygun fiyat politikasıyla sunarken geniş ve rahat alanlarda bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatmak oldu. Fulya Hiper ile bu hedefi bir üst seviyeye taşıyoruz. Fulya’ya toplam 4 bin 200 metrekare satış alanı ve 2 bin 500 kişilik alışveriş kapasitesiyle rengârenk bir hipermarket hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizi mahallerinde hissettirecek bir konsept fikriyle yola çıkarak Fulya Hiper yatırımını tasarlamaya başladık. Uzun süren çalışmaların ardından diğer hipermarketlerimize oranla birçok ürün grubunu adeta mahallenin çarşısında alışverişe çıkmışçasına tasarlayıp müşterilerimizle buluşturmaya karar verdik. Fulya Hiper, yalnızca geniş ürün gamı ya da farklı reyon konsepti ile değil teknoloji odaklı yeni nesil market hizmetleriyle de öne çıkıyor.”

CarrefourSA’dan Fulya Hiper’de Alışverişe Esnaf Dokunuşu

CarrefourSA’nın Fulya Hipermarketi, İstanbul’un en eski mahallerinden biri olan Fulya’da hizmete açılarak mahalle esnafı samimiyetiyle müşterilerine adeta mahallesinde alışveriş yapar hissi sunarken yeni nesil market anlayışıyla bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Fulya Balık Çarşısı, CarrefourSA Fulya Hiper’de

Mevsiminde 70’ten fazla balık çeşidiyle CarrefourSA, Beşiktaş’ın ünlü balık çarşısı kültürünü Fulya Hiper’e taşıdı. Alanında uzman personeliyle Fulya Hiper’de balık satın alan müşterilere hangi balığı nasıl pişirmeleri gerektiğine dair bilgiler aktarılırken, dilerlerse Lezzet Arası restoranında pişirtip paket yaptırdıktan sonra evlerine götürebiliyorlar.

Fulya Semt Kasabı, Fulya Hiper’e Taşındı

Denetlenen çiftliklerde alınan kaynağı belli yüzde yüz yerli besi kırmızı etler, veteriner hekimlerin kontrolünden geçtikten sonra soğuk zincir kırılmadan adeta mahalle kasabına ulaşırcasına Fulya Hiper’de müşterilerle buluşuyor. Fulya Hiper’in alanında uzman kasapları, ister taze ister dry aged olsun, satın alınan etleri müşterilerin talepleri doğrultusunda hazırladıktan sonra talep ettikleri saatte alabilmeleri için paketliyorlar.

Tat Müdavimlerinin Yeni Adresi Fulya Hiper

Her bir müşterinin alışageldiği damak tadı olduğu bilinciyle şarküteri reyonunu, tat müdavimlerinin yeni adresi olarak tasarlayan CarrefourSA, peynirden zeytine, sucuktan Kayseri pastırmasına, ithal ve yöresel lezzet seçenekleri ve daha birçok farklı lezzete kadar onlarca çeşidi Müdavim Şarküteri’de müşterileriyle buluşturuyor.

Mezeci ve Sushi – Mushi’nin Tercihi Fulya Hiper

Şakşukadan haydariye, içli köfteden acılı ezmeye, favadan patlıcan salatasında kadar 80’e yakın çeşidiyle sofraların farklı lezzetleri olan mezeler, ustaların ellerinden günlük olarak hazırlanarak taze taze Fulya Hiper müşterilerinin beğenisine sunuluyor. CarrefourSA Fulya Hiper, Mezeci ile özel sipariş alarak evlere servis gerçekleştiriyor.

Japon Mutfağının 2500 yıllık efsane lezzeti Sushi de Fulya Hiper’de yer alan tatlar arasında bulunuyor. Defalarca yıkanarak pişirilen özel pirinci ve lezzetini veren balığı ile farklı sushi lezzetleri, sipariş üzerine hazırlanarak taze taze sunuluyor.

Özel Organizasyonlara Desteğin Adresi CarrefourSA Fulya Hiper

CarrefourSA Fulya Hiper, özel organizasyonlar veya davetler için kasap, balık, şarküteri ve meze reyonları kapsamında özel sipariş alarak ürün desteği sağlıyor.

Yalnızca yiyecek ürünleriyle değil, çiçek reyonuyla da CarrefourSA Fulya Hiper adeta mahallenin çiçekçisi gibi organizasyonlara özel aranjman hizmeti sunuyor.

Tatlısıyla, Tuzlusuyla Ünlü Mamuller

Mahallenin fırını Ünlü Mamuller, organik ekmek çeşitlerinden günlük taze tatlılara, tuzlu pastalarından geleneksel unlu mamullere kadar birçok çeşidiyle Fulya Hiper’de müşterileriyle buluşuyor. Fulya Hiper’in Ünlü Mamulleri, özel günler için hem yaş hem de kuru pasta siparişi alarak adeta bir pastane gibi hizmet veriyor.

Vitamin Ağacı, Fulya Hiper’de Açtı

Fulya Hiper’in en büyük yeniliği gün içinde tazelenmek isteyenlere ya da yoğunluğuna ara vermek için farklı lezzet arayışı olanlara 100 yakın formülüyle vitamin deposu içecekler hazırlaması… Fulya Hiper’in Vitamin Ağacı’ndaki meyvelerin suları birleşerek lezzet deposu olarak müşterilerle buluşuyor.

Semtin yeni marketi CarrefourSA Fulya Hiper, tercihini organik ürünlerden tercih edenlere yönelik doğanın verdiklerini, tüm doğalıklarıyla birlikte reyonlarından müşterilerine sunuyor.

Lezzet Arası’nın Yeni Durağı Fulya Hiper’de

CarrefourSA, kaliteli ve güvenilir ürünlerinin, uygun fiyat politikasının yanı sıra tüketicilere reyondan seçtikleri et, balık veya tavuk ürünlerini hemen pişirtip yiyebilmeleri ya da pişirttikten sonra paket servis yaptırabilmeleri şeklinde yeme – içme özgürlüğü sunduğu Lezzet Arası restoranını Fulya Hiper’e de taşıdı.

Fulya Hiper, Ev İhtiyacının da Adresi Oluyor

Gıda ürünleri ve lezzet duraklarının yanı sıra Fulya Hiper’in mahalleye kattığı bir diğer yenilik de ev ihtiyaçlarını karşılayabilmesi… Modayı takip ederek evleri güzelleştiren tüm ürünleri bünyesinde toplayan Fulya Home ile uzaklara gitmeden tüm ihtiyaçlar, tek bir noktada müşterilerle buluşuyor.

Mahallenin Oyuncak Dükkânı

Her yaş grubuna yönelik oyuncak çeşitleriyle Oyuncak Dükkânı, hem yetişkinler hem de çocuklar için Fulya Hiper’in vazgeçilmez uğrak noktası olarak geniş ürün yelpazesiyle çocukluğunu yaşamak isteyenler için ne lazımsa sunuyor.

Yeni Nesil Hizmetler, Fulya Hiper’de

Geniş ürün gamının yanı sıra Fulya Hiper, yeni nesil hizmetleriyle de öne çıkıyor. Fulya Hiper’de işitme güçlüğü çekenlere kasalarda indüksiyon döngü sistemi kulaklık, yaşından dolayı hareket zorluğu olanlara akülü araba, engelli ve yaşlı müşterilere birebir yardım, engelli müşteriler için ulaşım alternatifleri ve çocuklu ailelere de çocuk arabası hizmeti veriliyor.

Carrefoursa.com ile İster Eve Sipariş İster Gel Marketten Al

Zamanın önemli olduğu ve adeta zamanla yarışıldığı günümüzde CarrefourSA, Hızlı Kasa uygulaması ile müşterilerine zamandan kazandırırken, yaptığı alışveriş poşetlerini taşıyamayacak olanlardan ürünlerin teslim edilmelerini istedikleri adresleri ve saat aralığı not alınarak ardından bu ürünleri belirtildiği şekilde sahiplerine iletiliyor.

Bunun yanı sıra alışverişini carrefoursa.com üzerinden yapanlar isterlerse siparişlerini eve teslim alıyor isterlerse marketten kendileri alabiliyor.

Özel daveti ya da akşam yemeği için kasap ürünlerinden balığa, şarküteri ürünlerinden mezeye paket servisten faydalanmak isteyenler, bir telefonla ürünleri sipariş verip marketten alabiliyorlar. Tercihi balık olanlar için seçilen balıkları temizlendikten sonra talep edilirse pişirilip eve servis iletilebiliyor.