Efsaneler Diyarı Kapılarını Açmak İçin Gün Sayıyor

0
737

Bir tatilin her yönünün mükemmel bir şekilde harmanlandığı benzersiz bir konsept olarak Rixos World Parks & Entertainment tarafından hayata geçirilen Efsaneler Diyarı, bir dizi lüks hayat tarzı, Jack Rouse imzalı temalıpark mimarisi ve eğlence dünyasının dahilerinden kabul edilen Franco Dragone’nin yaratıcı karakterleri ve hikayesiyle harmanlanan eğlence deneyimini, son derece cazip bir şekilde sunarak tüm tatil severlere hitap edecek şekilde yeni nesil eğlence destinasyonu olarak kurgulanıyor.

 

639.000 m2’lik alanın ilk etapta hizmete girecek yaklaşık 300.000 m2’lik bölümünde daha önce hiç bilinmeyen gizem dolu bir eğlence dünyasıyla tanışacak olan konuklar, kendilerini adeta dev bir sahne şovunun içinde hissedecekler. Efsaneler Diyarı, misafirlerine Avrupa’nın en büyük aquaworld deneyimi, dünyanın en çok tercih edilen markalarının bulunduğu lüks ve otantik bulvarlarda alışveriş imkanları, 111 metre yüksekliğinde seyir teraslı kule, aile eğlence merkezi ve keyifli nehir turlarını birarada sunuyor. Yeni nesil 72 farklı kaydırak, 43 metre yüksekliğe ulaşan watercoaster, okyanus hayatını sualtı safarisi (Seatrek) ile keşfetme ve farklı şovlar ile tanışma fırsatı tüm aile bireylerinin birlikte adrenalin dolu saatler paylaşmasını sağlayacak.

 

Efsaneler Diyarında Rixos Hotel’de konaklama Lüksü

Eşsiz konukseverlik anlayışı ile misafirlerine bambaşka deneyimler sunan Rixos Hotels bünyesinde işletilen Rixos The Land of Legends, tüm bu gösteri içindeki deneyimlere ilham kaynağı olan masalları yansıtmak üzere özel olarak tasarlanan ve hem yetişkinler hem de çocuklar için parklardaki eğlencenin devam etmesini sağlayacak playstation, barkovizyon gibi son teknoloji ürünlerlerine sahip misafir odaları ve suitleri ile hizmet verecek. Otelde ayrıca; dünyaca ünlü şeflerin yaptığı unutulmaz lezzetleri konuklarla buluşturacak restoranlar ile Doğu ve Batı’nın en iyi tekniklerini birleştiren bütünsel terapiler ve masajlarla kusursuz bir huzur ortamı sunan SPA’lar yer alacak.

 

Misafirlerini neler bekliyor?

The Land of Legends’a ilham kaynağı olan masalları gerçeğe dönüştürmek için özel olarak tasarlanan, Play Station ve çift ekranlı LED TV gibi  modern hayatın kolaylıkları ve eğlence imkanları ile donatılan odalar ve suitler; eşsiz lezzet yolcuklarına çıkaran restoran ve barlar; huzurlu ve unutulmaz bir deneyim yaşatan SPA ve fitness merkezi ile beş yıldızlı lüks bir otel.

Water coaster, 70’den fazla su kaydırağı, 5D sinema, su altı safarisi, sörf ve dalga havuzları, özel ısıtmalı havuz ve su altında fantastik bir restoranın yanı sıra kaplanlar, penguenler, yunuslar, balinalar ve daha birçok deniz canlısını yakından görme imkânı ile adrenalin dolu Aqua World.

Dünyaca ünlü seçkin markaların bulunduğu açık hava sokağı, restoran ve kafeler, çocuklar için coşkulu etkinliklerin düzenlendiği Gizemli Kule ve Köy Park ile misafirlerimize keyifli zaman geçirme imkânı sunan Shopping Avenue.

Efsaneler Gölü, Büyülü Orman, Maceralar Dağı ve Okyanus Deneyimi gibi gizemli alanlara ev sahipliği yapan Theme Park.

 

BÜYÜLEYİCİ VE EĞLENCE DOLU EFSANELER DİYARI

Türkiye’nin Akdeniz kıyı şeridinin giriş kapısı olarak görülen Antalya günümüzde unutulmaz tatillerin vazgeçilmez adresi olarak sunduğu keyifli ve eğlenceli olanaklar ile dünyanın dört bir yanından misafire ev sahipliği yapıyor. Bunların en muhteşemi ise 2016 yazında açılacak olan, Rixos World Parks & Entertainment tarafından hayata geçirilen The Land of Legends olacak.

Dünyanın en hızlı büyüyen lüks otel zincirlerinden biri olan Rixos Hotels ve sıra dışı etkinlikleriyle tanınan Dragone Productions’ı bir araya getiren Rixos World Parks & Entertainment çok algılı deneyimler alanında yeni ve olağanüstü bir konseptin öncülüğünü yapıyor.

The Land of Legends’ın orijinal ve nefes kesici karakterleri Dragone’nin renkli dünyasını efsanevi bir şekilde hayata geçirip çocuklara, gençlere ve kendini genç hissedenlere daha önce hiç bilinmeyen ve yepyeni büyülü bir dünyayı tanıma olanağı sunarken Rixos Hotels misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile tatillerinin eşsiz ve efsanevi şekilde geçmesini sağlıyor.