Fibabanka’ya Mükemmellik Ödülü

0
613
       Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik bankası Fibabanka, yeni ödüllerle güçlenmeye devam ediyor. 2015 STP Ödülleri’nde Fibabanka, ticari ödemeler ve finansal kurum transferlerinde gösterdiği başarı nedeniyle “Mükemmellik Ödülü” sahibi oldu.
        Fibabanka, 2015 yılı boyunca gerçekleştirdiği para transferlerindeki hatasız işlem oranının yüksekliği nedeniyle STP (Straight Through Processing – Uçtan Uca Otomasyon) Mükemmellik Ödülü’ne layık bulundu. Bankacılık sektörünün itibar kriterleri arasında “hatasız transfer işlemi” ilk sıralarda yer alıyor.
Fibabanka Operasyon Bölümü’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Esra Osmanağaoğlu ödülü şöyle  Değerlendirdi: “Fibabanka’nın itibarı, müşteri memnuniyetinin yanı sıra aldığımız uluslararası ödüllerle katlanarak büyüyor. 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ulaştığımız sektörel profesyonellik düzeyinin dünya standartlarında olduğunu görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Uçtan Uca Otomasyon’daki başarımız müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet olarak yansıyor. Bankamızın uluslararası platformda da bu standartlarda ikinci kez takdir edildiğini görmek gurur verici. Transfer işlemlerindeki hatasızlık oranımızın bu denli yüksek olması, bizler için değerli bir bankacılık başarısıdır. Bu başarıda emeği geçen tüm Fibabanka ekibimizi tebrik ediyorum.” dedi.