Lüks odaları ve boğaz manzarasıyla ayrıcalıklı konaklama Dedeman İstanbul, farklı oda tipleriyle konforu ön planda tutuyor

0
788

İstanbul’un en işlek ve en merkezi lokasyonlarından birinde yer alan Dedeman İstanbul, sunduğu hizmetler ile misafirlerine şehrin merkezinde olmanın kolaylığını yaşatıyor. Konforu ön planda tutan 325 odasıyla hizmet veren Dedeman İstanbul, şehir ve boğaz manzaralı farklı oda tipleri, değişik büyüklükteki süitleri ve İstanbul’un en lüks suitlerinden biri olan Kral Dairesi ile misafirlerinin konaklama amacı ve süresine göre 7 farklı oda seçeneği sunuyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zincirinin sahibi Dedeman Grubu’nun bünyesinde yer alan Dedeman İstanbul, 325 odası ve yüksek teknolojiye sahip 19 toplantı salonu ile iş ve turistik amaçlı seyahat edenlerin tercihi oluyor.

Odalarda misafirlerin konaklama sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm olanakları ve rahatlığı sunan Dedeman İstanbul, büyük alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da misafirlerin beklentilerine cevap veriyor.

Şehir manzarasına karşı konforlu konaklama

Dedeman konforu ve stilini taşıyan, büyüklükleri 18,5 ve 100 metrekare arasında değişen odaları ile Dedeman İstanbul; konaklama amacına ve süresine yönelik misafirlerine alternatifler sunuyor. Şehir manzaralı odaları ve ferah banyosunda bulunan özel banyo ürünleriyle misafirlerin odalarında keyifle dinlenebilecekleri bir ortam vadediyor. Zevkli tasarımı ve çalışma kolaylığı ile Dedeman konforunu yepyeni bir seviyeye taşıyan Deluxe Odalar ise king size veya ikiz yatak seçenekleri ile uzun süreli konaklamalar için ideal bir seçenek oluyor.

 Ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor

İstanbul’un en lüks suitlerinden biri olan 100 metrekarelik Dedeman İstanbul Kral Dairesi; misafirlerine konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.  Modern tasarımlı geniş ebeveyn odası, misafir banyosu, king size yatakları ve ayrı oturma odası ile misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunan Kral Dairesi, 8 kişilik çalışma ve büyük yemek masası ile şehir yaşamına ayak uyduruyor. Toplantılarla veya şehri keşfetmekle geçen bir günün ardından Kral Dairesi’nde bulunan geniş banyodaki sauna ve jakuzi sayesinde rahatlamak mümkün oluyor.