“STEİGENBERGER”İN LOBİSİNDE NELER OLUYOR?

0
643
Sadeliğin içerisinde kendine özgü detaylar ve dokunuşların samimiyet, özveri, nezaketle buluştuğu Steigenberger Hotel Maslak İstanbul, özel kaşılaması ile özel otelcilik anlayışı yarattığıBleasure Konsepti’ne “Lobby Surprises” ı dahil etti.

Kapıdan başlayan sihirli karşılama, tüm gün süren ağırlama ve uğurlama ile Bleasure Konsepti içinde yer alan “Lobby Surprises”, otelin Yiyecek&İçecek Müdürü Orlando Marcopoli’nin önderliğinde otel misafirlerine birbirinden lezzetli sürprizler sunuyor. Hem iş hem de sosyalleşme için gerekli ortamın aynı anda sunulduğu konseptte, misafirler sabah saatlerinden itibaren başlayan özel hazırlanmış sürprizlerle karşılaşıyorlar…

19 Ağustos akşamı Küçükçiftlik Park’ta UNILIFE organizasyonuyla düzenlenen Sex&Love turnesinde Iglesias, sahnede yarattığı atmosfer ile hayranlarını şaşırtan süprizler yaptı. Bu sürprizlere konser öncesi Steigenberger Hotel Maslak İstanbul da hediyeleri ile eşlik etti.

Avrupa’nın en ünlü oteller zinciri olan Steigenberger Hotel Maslak İstanbul, dünya starının konserinde otelin kendi markası olan “XANTOS” adlı ürünlerini tanıttı. Akdeniz serinliği, kokuları ve ruhu olan sardunya, portakal ve greyfurt ile Uzak Doğu’nun nane ailesine ait paçulinin vücudu ve ruhu güçlü tutan esansın adı ve Steigenberger’in mutluluk kokusu “Xantos”u koklayan ve içinde yer alan büyülü esansları tahmin edenler Steigenberger’de konaklama ve kişiye özel kokulu şampuan, duş jeli ve sabun gibi ürünlerden hazırlanmış Xantos paketleri kazandılar.

Iglesias’ın romantik ve enerji dolu konserini izleyenler Xantos’un mutluluğunu da koklamış oldular…