Takasla mücevher ve altın yatırımı

0
951

Muratpaşa Lara’da bulunan bir alışveriş merkezinin yanında açılan indirim çadırında, altın ve pırlanta takılar yüzde 50’ye ulaşan rakamlarla ve gayrimenkul ile otomobil takası imkanlarıyla tüketiciye sunuluyor.

ANTALYA’DA her yıl gelenekselleştirilmesi planlanan ‘İstanbul Altın ve Pırlanta İndirim Çadırı’ vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Yeni yıla özel gerçekleştirilen alışveriş festivalinde, tüketiciler yüzde 50’ye varan indirimlerle şık takıların sahibi oluyor. Yatırım yapmak isteyen tüketiciler aynı zamanda gayrimenkul ve otomobillerini takas ederek de altın yatırımı yapabiliyor. İndirimli çadırdaki satışlar ise 7 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek.

ALTIN VE PIRLANTA TAKIDA İNDİRİMLİ SÜRPRİZ AVANTAJLAR

Kuyum sektörünün iki tanınmış ismi Emrah Baygın ve Mustafa Çetin tarafından kurulan, Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği (AESOB) ile Kuyumcular Odası Başkanlığı tarafından desteklenen, proje ile artık Antalyalılar da İstanbul’daki meşhur çadır indirimlerinden faydalanacak.  Mustafa Çetin, 7 Ocak 2020 tarihine kadar açık kalacak olan indirim çadırında, şık tasarımlara sahip, her bütçeye uygun ürünlerin ‘İmalattan tüketiciye’ sloganıyla satışa sunulduğunu belirterek, ziyaretçilerin yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra, sürpriz kampanyalardan da faydalanabileceklerini açıkladı.

ANTALYA’DA İLK KEZ TAKASLA KUYUM YATIRIMI

‘İstanbul Altın ve Pırlanta İndirim Çadırı’ alışveriş festivali ile ilgili Emrah Baygın ise, Antalya’da ilk kez takas yöntemiyle kuyum yatırımı yapmak isteyenlere de cazip kampanyalar sunulduğunu ifade etti. Baygın, “Tüketici eğer dilerse indirim çadırımızı ziyaret ederek, gayrimenkulünü veya eş değerdeki otomobillerini altın aynı zamanda da pırlanta mücevherlerle takas edebiliyor. Asıl amacımız ekonominin canlanması ve vatandaşlarımızın indirimli alışveriş yapması. Bu bağlamda Antalyalıları mutlaka çadırımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

TAPUYU VERDİ PIRLANTA SETİ ALDI

Antalya’da müteahhitlik yapan 45 yaşındaki Abdullah Aytar, eşinin takı setini beğenmesi üzerine bir daireyi takas yöntemiyle Emrah Baygın ve Mustafa Çetin’e teklif etti. İndirim çadırını eşiyle birlikte ziyaret eden müteahhitin teklifini kabul eden iki ortak, 900 bin TL değerindeki kolye, küpe, yüzük ve bilezikten oluşan seti indirimli haliyle 700 bin TL’ye çekerek daire ile takas etti. Müteahhit Abdullah Aytar, “Eşim ile indirim çadırına geldik. Eşim bu seti çok beğendiği için bende yeni bitirdiğimiz inşaatın bir katını vererek takas yöntemiyle eşime bu seti alıp yeni yıl sürprizi yaptım” dedi.