Tamamen Yenilen Conrad İstanbul Bosphorus Göz Kamaştırıyor

0
947

Conrad İstanbul Bosphorus, tamamen yenilenen 76’sı süit, 553 odası, yüzme havuzu, lobisi ve panoramik manzaralı restaurantlarıyla şehrin lüks algısını en iyi yansıtan otellerinden biri. Yeni dekorasyonu, güçlü tasarımı ile misafirlerini ağırlayan otel,  şimdi lobisinde sergilediği sanat eserleriyle de dikkat çekiyor. 

Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul’un pek çok cazibe merkezine yürüme mesafesinde olan Conrad İstanbul Bosphorus şimdi tamamen yenilenen 76’sı süit, 553 lüks odası, restoranları, SPA’sı, yüzme havuzu ve lobisiyle sizleri uzun süre etkisinden çıkamayacağınız bir deneyime davet ediyor.

Lüks mobilyalarla çağdaş tarzda dekore edilen suit odaların banyolarında erkek ve kadın misafirler için özel olarak hazırlanmış lüks banyo malzemeleri ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Tarihi Yarımada’ya bakan muhteşem manzarası ile Akdeniz mutfağından lezzetli esintiler sunan restoranı Manzara, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. 14. katta yer alan panoramik İstanbul manzaralı Summit Bar da birbirinden güzel kokteylleriyle sizleri bekliyor.

Conrad İstanbul Bosphorus tamamen yenilenmiş, yeşillikler içerisindeki modern tasarımlı yüzme havuzu ile sıcak yaz günlerinde dinlenebilmeniz ve şehrin karmaşasından uzaklaşabilmeniz için size her türlü imkânı sunuyor.

Conrad İstanbul Bosphorus’daki yenilenme süreci son olarak lobideki renovasyon ile tamamlandı. Yeni dekorasyonu, şık dizaynı ve güçlü tasarımı ile misafirlerini ağırlayan lobi, şimdi sergilediği eserlerle buram buram sanat kokuyor. Hüseyin Avni Lifij gibi ünlü Türk ressamlarının önde gelen eserleri Conrad Istanbul Bosphorus’un yenilenen muhteşem lobisinde yeniden hayat buluyor.

İstanbul, 16 Mart 2017 – Dünya Seyahat Ödülleri’nde 2016 yılında “Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli”, 2015 yılında ise “Avrupa’nın En İyi Konferans Oteli” ödüllerini kazanan Conrad İstanbul Bosphorus, birbirinden konforlu toplantı salonları ile iş dünyasına ilham veriyor. İstanbul’un en büyüklerinden Conrad Balo Salonu’nda 300 ila 1100 kişilik katılımla gerçekleşen etkinliklerinizi düzenleyebilir ya da 200 ila 350 katılımcıyı ağırlayacağınız toplantı ve davetleriniz için çağdaş dekoru ile dikkat çeken Junior Balo Salonu’nu kullanabilirsiniz.

Manzara eşliğinde iş toplantısı

3 katta toplam 4000 m²’ye yayılmış 30 adet benzersiz toplantı alanına sahip Conrad İstanbul Bosphorus’ta toplantılarınızı İstanbul’un büyüleyici manzarası eşliğinde de gerçekleştirebilirsiniz. 70 kişiye kadar olan toplantılarınız için kullanabileceğiniz, panoramik İstanbul manzarasını ayaklar altına seren Bosphorus Lounge, terası ile şehrin en özel toplantı alanı olarak öne çıkarken, 240 kişiye kadar olan yemekli davetleriniz için ise tarihi yarımada ve Boğaz manzarası eşliğinde Panoramic Terrace’ı kullanabilirsiniz.

Etkinliğinizden puan kazanın

Üstelik Conrad İstanbul Bosphorus’ta düzenlenen organizasyonlar, etkinlik planlayıcılarına Hilton Honors Event Bonus puanları ve uçuş milleri kazanma fırsatı sunuyor. Hilton bünyesindeki tüm otellerde geçerli olan puanlarla konaklama yapabilir, puanlarınızı uçuş milleriyle değiştirmeyi tercih edebilir ya da puanlarınızı Event Credits’e çevirebilir ve daha sonra Hilton Worldwide markalar porftöyündeki herhangi bir otelde rezervasyon yaptırdığınızda kullanabilirsiniz.