Tepe Emlak Yatırım’da Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay Oldu

0
2411

Tepe Emlak Yatırım’da Üst Düzey Atamalar

Tepe Emlak Yatırım’da Yeni Yönetim Kurulu Başkanı

24 yıldır sektörde öncü projelerle ilkleri başarmış olan, profesyonel yönetim, kiralama, danışmanlık hizmetleri ve dönüşüm projeleriyle büyümeye devam eden Tepe Emlak Yatırım’da üst düzey atamalar gerçekleşti. Tepe Emlak Yatırım’ın Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay olurken, Tepe Emlak Yatırım Genel Müdür Vekili Deniz Bozan, Tepe Emlak Yatırım İş Geliştirme ve Varlık Yönetimi Direktörü ise Zeynep Salman oldu.

İş hayatına 1988’de Bilkent Holding bünyesinde Tepe İnşaat’ta başlayan, Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Koordinatörü olarak Tepe Prime, Beykoz Konakları ve Narcity gibi birçok başarılı projeye imza atan ve 2014 yılından itibaren Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü olan Hayal Olcay, Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. Aynı zamanda Bilkent Holding bünyesindeki ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

2014’ten beri Tepe Emlak Yatırım bünyesinde olan, Tepe Nautilus AVM yönetiminde üstlendiği rollerin ardından son 3 yıldır İş Geliştirme ve Varlık Yönetimi Direktörü olan Deniz Bozan Genel Müdür vekilliğine atandı.

Tepe İnşaat‘ın Beykoz Konakları, Kemer Rose Residence, Narcity projelerinde 2001-2008 yılları arasında Marmara Bölgesi Yatırım Projeleri Pazarlama ve Satış Koordinatörü olarak görev yapan, sonrasında gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatı odağına alan 42 Maslak projesinde Pazarlama ve Satış Direktörü olan Zeynep Salman, Tepe Emlak Yatırım İş Geliştirme ve Varlık Yönetimi Direktörü olarak yeniden Bilkent Holding bünyesine katıldı.