Yılın Altın İş İnsanı ödülü Vakkas Altınbaş’a verildi

0
774

Yılın Altın İş İnsanı ödülü Vakkas Altınbaş’a verildi

Altınbaş sinerjisi ödül törenine damga vurdu

Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen TürkiyeAltın Marka Ödülleri’nin bu yıl ikincisi gerçekleşti. 17 Aralık Pazartesi günü düzenlenen ödül töreninde Altınbaş Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Alpet’in Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Yılın Altın İş İnsanı seçildi. 

Türk iş dünyasının önemli oyuncularını bir araya getiren Marka ve Kariyer Zirvesi, Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Hilton Hotel Bomonti & Conference Center’da gerçekleşen ödül törenine Altınbaş sinerjisi damga vurdu. Altınbaş Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi ve akaryakıt sektörünün başarılı markası Alpet’in Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Yılın Altın İş İnsanı ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde, Altınbaş Holding çatısı altında mücevherat, lojistik, finans, eğitim ve enerji sektörlerinde 33 grup şirketi ve holding iştiraki hizmet verdiklerini aktaran Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş “Ülkemiz ekonomisine katkı sağlama hedefi ile gece gündüz demeden, azim ve gayretle çalışıyoruz. Refahımızın artması ve ülkemizin her daim ileriye gitmesi için elimizi taşın altına koyduk. Tüm markalarımızla ülkemiz ekonomisini daha ileriye taşımak adına önemli adımlar attık. İş hayatındaki tecrübelerimi aktardığım kitabımda da gerçekleştirdiğimiz çalışmaları aktardım. Sizlerin huzurunda bu ödülü Türkiye için alıyorum” dedi.

Yılın Altın İş İnsanı ödülü için herkese teşekkür eden ve gururlandığını belirten Altınbaş, iştirakimiz olan tüm markalarımızla ülkemiz adına çalışmaya, topluma faydalı projelere imza atmaya hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.