ZORLU CENTER’A 3 DALDA MARCOM ÖDÜLÜ

0
707

ZORLU CENTER’A 3 DALDA MARCOM ÖDÜLÜ

Zorlu Center, dünyanın en prestijli pazarlama ve iletişim ödül programlarından MarCom Awards’tan 3 dalda Platin ödül kazandı.

Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin mücevher ve tasarım markalarıyla essiz bir alışveriş deneyimi sunan Raffles Arcade’e özel pazarlama ve iletişim çalışmaları, Marcom Awards’da “Marka Yönetimi ve İtibari”, “Halkla İlişkiler Programı” ve “Yılın En İyi Halka İlişkiler Kampanyası-Kurumlararası (Business to Business)” kategorilerinde 3 ödüle layık görüldü. Marcom Awards’tan kazanılan 3 ödül ile birlikte, geçtiğimiz Temmuz ayında IPRA Golden World Awards’tan Kurumlararası (Business to Business) kategorisinde ödül kazanan Raffles Arcade çalışmaları 2016 yılında toplamda 4 ödül kazandı.

Zorlu Center, her yıl 6 binin üzerinde başvuru alan, sektörünün en önemli ödül programlarından Marcom Awards’dan 3 ödül daha kazanarak, açıldığı günden bugüne kadar kazandığı 46 ödül sayısını 49’a çıkartmış oldu.

Detaylı Bilgi

Marcom Awards Hakkında

MarCom Awards, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yılın en yaratıcı projelerine verilen, alanının en büyük ödüllerinden biridir. Her yıl yaklaşık 6000 projenin yarıştığı MarCom Awards bireysel projelerden, medya şirketlerine ve ulusal ve uluslararası kurumlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.Marcom Ödülleri, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.

Zorlu Alışveriş Merkezi hakkında

Zorlu Alışveriş Merkezi, 70.000 m2lik kiralanabilir alanda yaklaşık 194 mağazası, 10.000 m2lik ana meydanı ve İstanbulun zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen bir kent meydanı özelliğine sahip. İstanbulun tam kalbinde bulunan Zorlu Alışveriş Merkezi, Levazım ve Zincirlikuyudan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu’ya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu’ya gelebiliyor.