Lineadecor satış ağını genişletiyor

0
1020

Mutfak mobilyasında Türkiye’nin önde gelen markası Lineadecor, açtığı yeni mağazalarla büyümesini sürdürüyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla başta olmak üzere 27 ilde 60 yetkili satıcısıyla hizmet veren firma, pandemi sürecinde yedi yetkili satış mağazası birden açtı. Firma İstanbul’da dört yeni mağazayla tüketicileriyle buluşurken, Samsun’da yeni mağazasını, Aydın ve Kayseri’de ise ikinci mağazalarını faaliyete geçirdi.

Pandemi nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte piyasada hızlı bir talep artışının yaşandığını belirten Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş, tüketicilerin güven duydukları markalardan tekrar alışveriş yapmaya başladıklarını söyledi. Hem ihracatta hem de iç piyasada talep yoğunluğu yaşadıklarını ifade eden Ecemiş, “Hayatın normalleşmeye başlamasıyla birlikte planladığımız yatırımları hayata geçirmeye başladık. Mağazalarımızın bulunduğu Kayseri ve Aydın’da ikinci mağazamızı açtık, Samsun’da yeni mağazamız faaliyete geçti. İstanbul’da da Beylikdüzü, Erenköy, Sarıyer ve Göktürk’de yeni mağazalarımız hizmete girdi. Önümüzdeki ay ise İzmir Bornova ve Kocaeli Gebze mağazalarımız hizmete girecek.  Bunları yatırım planımıza aldığımız diğer şehirler izleyecek. Müşteri potansiyelimizin bulunduğu ve doğru iş ortaklarıyla buluşabileceğimiz farklı illerde yeni mağazalar açmak hedeflerimiz arasında. 2021 yılında iş ortaklarımızın sayısını minimum yüzde 20 artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

YETKİLİ SATICILIK TALEPLERİ ARTTI

Gerek kentsel dönüşümün de etkisiyle inşaat sektöründe yeniden hareketliliğin artması, gerekse pandemi nedeniyle ertelenen taleplerin tekrar harekete geçmesiyle birlikte mutfak mobilyası pazarında da işlerin hızlı bir şekilde açıldığını vurgulayan Ecemiş, kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Lineadecor mutfak modellerine tüketicilerin ilgisinin yoğun olduğunu vurguladı.

Artan talebe bağlı olarak son dönemde Türkiye’nin birçok ilinden yetkili satıcılık talepleri aldıklarını da söyleyen Ecemiş, gelen bu talepleri titiz bir şekilde değerlendirdiklerini, bunların içinden uygun gördükleri iş ortaklarıyla yeni projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

Lineadecor mutfakları Türkiye’nin yanı sıra Orta ve Yakın Doğu’dan Avrupa ve Amerika’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde prestijli projelerde yer alıyor.