Mutfak tasarımı da online platformlara taşındı

0
706

Uygulanan koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle birçok hizmetin online olarak verildiği günümüzde mutfak mobilyası tasarımları da online platformlara taşındı. Mutfak mobilyası sektörünün önde gelen markası Lineadecor, uygulamaya koyduğu ücretsiz online projelendirme hizmeti ile tüketicilere evlerinden çıkmadan mutfaklarını yenileme imkanı sağlıyor. Şık, kullanışlı ve kaliteli bir mutfağa, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla kavuşmak isteyenlerin hayalleri Lineadecor’la gerçeğe dönüşüyor.

KISA SÜREDE BÜYÜK BEĞENİ GÖRDÜ

Ücretsiz online projelendirme hizmeti hakkında değerlendirmelerde bulunan Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş, uygulamanın tüketiciler tarafından kısa sürede büyük beğeni gördüğünü vurguladı. Ecemiş, sistemin işleyişi hakkında şu bilgileri verdi; “Pandemi nedeniyle evlerinden çıkamayan, aynı zamanda mutfaklarını yenilemek isteyen müşterilerimiz için yeni bir uygulama başlattık. Müşterilerimiz web sitemizdeki ücretsiz projelendirme formunu doldurarak bu hizmetten yararlanabiliyorlar. ( https://www.lineadecor.com.tr/tr/ucretsiz-projelendirme-formu/ ) Formun doldurulmasından sonra mutfak tasarım uzmanlarımız, detaylı bir görüşme için müşterimizi arıyor ve kendisinin hayalinde olan mutfak modeli hakkında bilgi alıyor. Daha sonra randevu alınarak müşterimizin evinde gerekli ölçümler yapılıyor veya müşterimiz isterse ölçümü kendisi yapıp iletebiliyor. Bu ölçülere uygun olarak müşterimizin taleplerine göre mutfak uzmanımız tarafından özel bir mutfak projesi hazırlanıyor. Sonrasında online bir görüşme gerçekleştirilerek hazırlanan proje, birebir ölçülendirilmiş planlar üzerinden tüm detaylarıyla müşterimize sunuluyor.”

ÖZEL TASARIMLAR HAYATA GEÇİYOR

Pandemiyle birlikte daha fazla vakit geçirilen mutfakları, birbirinden şık ve kaliteli modelleriyle modern ve işlevsel bir hale getiren Lineadecor mutfak modellerine, tüketicilerin ilgisinin her zamankinden daha yoğun olduğunu söyleyen Ecemiş, sundukları bu yeni uygulamayla birlikte tüketicilerden çok farklı taleplerin geldiğini ve böylece çok özel tasarımların da hayata geçirildiğini belirtti. Pandemi nedeniyle bir süredir ertelenen taleplerin son dönemde harekete geçtiğini de vurgulayan Ecemiş, online projelendirme hizmeti sayesinde tüketicilerin hayallerindeki muftaklara kavuştuklarının altını çizdi.

LINEADECOR

Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 16 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.