Rockwell Automation Türkiye pazarında büyüyor!

0
762

Rockwell Automation Türkiye pazarında büyüyor!

Rockwell Automation Türkiye ‘En Hızlı Büyüme Kaydeden Ülke’ ödülünün sahibi oldu

Endüstriyel otomasyon sektörünün önde gelen şirketlerinden Rockwell Automation’ın Türkiye operasyonu, Rockwell Automation EMEA Bölgesi tarafından 5’inci kez ‘En Hızlı Büyüme Kaydeden Ülke’ ödülüne layık görüldü.

Dünyada 80’den fazla ülkede 22 bin çalışanı ile Rockwell Automation, geniş ürün yelpazesi ile tüketici ürünleri imalatı ve ağır sanayi alanlarında farklı endüstrilere çözümler sunuyor. 1993 yılından bu yana Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Rockwell Automation’ın Türkiye operasyonu, EMEA Bölgesi tarafından 5’inci kez ‘En Hızlı Büyüme Kaydeden Ülke’ ödülünü almaya hak kazandı.

Türkiye’deki çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Rockwell Automation Türkiye Ülke Direktörü Ediz Eren; “Gerçekleştirdiğimiz büyüme performansı ile beşinci kez layık görüldüğümüz ‘En Hızlı Büyüme Kaydeden Ülke’ ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye pazarının Rockwell Automation için ne kadar önemli bir pazar olduğunu aldığımız bu ödülle tescillemiş olduk. Otomasyon sektöründe sadece kontrol yazılımlarını değil aynı zamanda yönetim, üretim, planlama, optimizasyon, kalite ve performans yazılımları da üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.