YAPI KREDİ’YE VISA EUROPE’DAN DÖRT DÖRTLÜK ÖDÜL

0
670

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, bireysel ve ticari kartları ile sağladığı alışveriş hacmi, bankacılık operasyonlarındaki dijital uygulamaları ile VISA Europe tarafından düzenlenen “Visa Türkiye Konferansı Vizyonist 2018”te dört ödüle birden layık görüldü.

Dijitalleşmeyi, bünyesindeki tüm iş süreçlerine entegre eden ve müşteri odaklı anlayışı ile Türkiye’nin en güçlü kart platformuna sahip olan Yapı Kredi, Vizyonist 2018 Konferansı’nda en fazla sayıda ödül kazanan özel banka oldu. Türkiye’de ilk kredi kartını hizmete sunan ve tam 30 yıldır kartlı ödeme sistemlerinde tarihsel liderliğini sürdüren banka, Worldcard’ın performansı ile  “Visa Bireysel Kredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka” ve “Visa Ticari Kredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka” ödüllerine layık görüldü. Banka, Business TLcard ile de “Visa Ticari Banka Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka” ödülünün sahibi oldu.

 

Bankacılık Operasyonları bünyesinde hayata geçirilen, Dijital İş Gücü Projesi ile operasyonel süreçlerini dijitalleştiren Yapı Kredi, raporlama, bilgi giriş işlemleri gibi süreçlerde verimliliğini artırmaya devam ediyor. Bu sayede müşteri taleplerine sağladığı geri dönüşü daha da hızlandıran banka, gerçekleştirdiği Dijital İş Gücü Projesi ile “Visa Operasyonel Mükemmeliyet Ödülü”nü de kazandı.