Koç Twin Towers, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamak için bağdat caddesi Suadiye’de hayata geçiyor.

0
688

Koç Twin Tower projesi ile International Property Awards 2015 yarışmasına davet alan Koç Yapı A.Ş., 80 konuttan oluşan, özel tasarlanmış bahçe peysajlı, 7 yıldız resepsiyon konseptli dev projesi ile  bağdat caddesine zirveden bakıyor. International Property Awards, Avrupa ve dünyada bir çok projeyi ineceliyor, çok ünlü mimar, içmimar, mühendis ve gayrimenkul uzmanlarından oluşan 50 kişilik komisyon tarafından değerlendirme yapılıyor. Koç Yapı A.Ş.’ de Koç Twin Towers projesi ile Kadıköy bölgesinde bu yarışmayı kazanan ilk ve tek firma olmayı hedefliyor. Kentsel dönüşüm projeleri arasında da ilk aday olan Koç Twin Towers, Uluslararası Gayrimenkul Yarışmasında kazananlar  listesine adını yazdırmak için koşarak ilerliyor.

 

Prestijli projeleri ve akademik yatırımları ile Bağdat Caddesinde zirveye oynayan Koç Yapı A.Ş.’den yepyeni bir proje. Koç Twin Towers, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamak için bağdat caddesi Suadiye’de hayata geçiyor. Sakinliği ve şehir merkezine yakınlığı ile cazip hale gelen Koç Twin Towers, 180 derece adalar manzarası, çevresindeki tarihi köşkleri, anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ve yeşil alanların fazlalığı ile seçkin Koç Yapı müşterilerinin öncelikli tercihi arasında arasında yer alıyor.Koç Twin Towers ile çok özel bir proje yaratan Koç Yapı A.Ş. diğer tüm projelerinde olduğu gibi insana saygı odaklı, güvenilir ve garanti belgeleri ile ayrıcalık yaratıyor.

 

Koç Twin Towers bağdat caddesi’ne birinci paralelde 20.000 m2 kapalı alanda 2 blok 21 ve 23’ er kat ve toplam 80 konuttan oluşuyor. Evinizde olmasını hayal ettiğiniz tüm tasarımları kişiye özel iç mimari çalışmalarla sunan Koç Yapı A.Ş. keyifli bir yaşam vaad ediyor. Koç Twin Towers’da Akıllı Ev Sistemi ile yaşanılan mekân, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam şekline dönüşüyor. Evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde-panjur kontrolü, çok bölgeli müzik ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinde kontrol etme özgürlüğü ile konfor yaşatılıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar  için tasarlanan Kids Club Fun Land’leri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby’ si ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatan Koç Twin Towers, bağdat caddesinin en geniş peysaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandııyor. Bu özel projede daireler m2 11.000 TL’den satışa sunuluyor.

 

Koç Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç ‘Bağdat Caddesi insanını layık olduğu şekilde yaşatacağız. İnsana verilen öz saygı ve değer ile Bağdat Caddesi’nde tarih yazacağız’ ifadelerini kullanıyor. İnsana hizmet etmeyi seviyoruz. En değerli varlığımız ‘İnsan’ olduğunu belirterek, Biz yaptık mı %100 en iyisini yaparız, %100 sağlamlık, 100 Yıl Statik ve Beton Garantisi, %100 müşteri memnuniyeti ile bu yıl da tam yol ileri sloganı ile zafere koştuklarını açıkladı.

A Plus müşteri profili standardından taviz vermeden, maliyet liderliğinde ulaşılabilir rakamlar ile satışlarını arz edip, düşük kar marjında kişiye özel fonksiyonel yapı ve mimarileri ile dikkat çeken Koç Yapı A.Ş. her sektörde çözüm ortaklarını lider firmalar ile yürütüyor. Sektöründe kendisini AB standartlarına, uyum yasalarına adapte etmiş kurumsal yapıda ki en iyi firmalar bizlerle çalışabilir diyorlar.

Koç Yapı A.Ş., Koç Yapı Yüksek Bina Tasarım ekibiyle Koç Twin Towers projesini dokurken, iç mekanlarda VAKKO HOME TEKSTİL ürünleri ile yüzyıllar boyu kalacak bir eseri yaşatıyor. Diğer tüm projelerde olduğı gibi bu projede de ortak alanlar Devlet sanatçımız Devrim ERBİL’in desenleri ile hayat buluyor.

 

Koç Yapı A.Ş.’nin, 50 kişilik akademik ve profesyonel ekibi, alanında uzman ve marka değeri olan mimarları ile desteklenen projede tasarım estetiği, doğa ile uyum, üst düzey yenilikler ve seçkin uygulamalar göze çarpıyor.  Aynı zamanda konutların alt yapısının sağlamlığı, betonarme de 100 yıllık garanti verilmesi, en iyi malzemelerin kullanıldığı iç ve dış işçiliği ve modern mimarisi ile de değerine değer katıyor. Kentsel dönüşümde lider konumda bulunan Koç Yapı A.Ş. liderlik yolunda yükselerek zirveye imzasını atmaya emin adımlar ile devam ediyor.