POLİSAN’DAN İKİ YENİ REKLAM FİLMİ

0
965

Polisan Kansai Boya’nın, iç cephe boyası Elegans ile Mantolama-Yalıtım Sistemleri için iki ayrı reklam filmi hazırlandı. Her iki filmde de Polisan’ın Japon Kansai Paint ortaklığı ile gücüne güç kattığı vurgulanırken iddialı görüntü, ses ve efektlerle izleyicilere ‘Senin Rengin Polisan’ mesajı verildi.  

Türkiye’nin öncü ve güçlü boya markası Polisan’ın, Elegans ve Mantolama Yalıtım Sistemleri için hazırlanan reklam filmleri yayınlandı.

Polisan Home Cosmetics; Elegans Reklam Filminde, renkler ve tutkular arasındaki bağ Home Cosmetics kavramı ile anlatılıyor. Filmin kahraman rengi olan KIRMIZI, canlılık ve dinamizmle ilgili bir renk olup fiziksel olarak canlılığı, ataklığı; duygusal bağlamda ise bir işi sonuna kadar götüren azmi ve kararlılığı gösteriyor. Mutluluğu temsil ediyor. Kırmızının bu güçlü anlamı ve etkisi ile birlikte filmde ‘Eğer çok mutluysan Senin Rengin Polisan’ mesajı veriliyor. Filmdeki kırmızı temanın bir diğer sebebi ise Türk bayrağı ve Japon bayrağı renklerinin ortak paydası olması. Japon Kansai Paint ortaklığı ile gücüne güç katan Polisan Home Cosmetics’in her renginin aslında bir tutku uyandırdığı, Japon ve Türk bayrağı renklerinin ortak özelliği olan kırmızı ile birleştirerek, ne kadar tutku duyulan bir marka olduğu güçlü görüntü, ses ve efektlerle dikkat çekici bir şekilde anlatılıyor.

Polisan Mantolama Yalıtım Sistemleri Reklamı

Diğer filmde ise Polisan Mantolama Yalıtım Sistemleri’nin 10 yıllık sistem garantisi ve %50 enerji tasarrufu ile hayatımıza kazandırdıkları izleyiciye ürünün teknolojisini de anlatan görüntülerle aktarılıyor. Halihazırda Türkiye’de 500.000’den fazla konutun Polisan Mantolama ile korunduğunun vurgulandığı filmde Japon Kansai Paint ortaklığı ile gücüne güç kattığı vurgulanıyor. Mantolama Yalıtım Sistemleri sektöründe de tıpkı boya sektöründe olduğu gibi  fark yaratan markalardan biri olduğu imajı güçlü bir şekilde anlatılıyor.

WBR İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmlerinin post prodüksiyonunu 18 saniye / Uğur Çapacıoğlu yürütürken, yönetmenliğini de Büşra Özyiğit üstlendi.