TAB GIDA’dan Yeni Atamalar

0
705

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda’da yeni şirket içi atamalar gerçekleştirildi.

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olanSeçil Kurdoğlu, Koç Üniversitesi İngilizce İşletme (MBA) Yüksek Lisans Programı’nı bitirdikten sonra 2004’te TAB Gıda Pazarlama Departmanı’nda göreve başladı. 2008 yılında Burger King® ve Arby’s® markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü görevine getirildi. 2015 itibariyle TAB Gıda’nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Kurdoğlu, TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü olarak görevine devam edecek.

1995 yılında TAB Gıda’da Trainee Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Zekeriya Bilici, aynı yılın Aralık ayında Restoran Müdürü pozisyonuna terfi etti. 2001 yılında yeni oluşturulan Yerel Pazarlama Aktivite Müdürü görevine yükselen Bilici, 2006 yılında Operasyondan Sorumlu Sbarro Marka Müdürlüğü’ ne atandı. 2009 yılında Pazarlama Müdürü görevine getirilen Zekeriya Bilici, görevini TAB Gıda Pazarlama Direktörüolarak sürdürecek.

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema eğitimini tamamlayan Burak Akın, tv8 bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Akın bu dönemde tv8.com.tr web portalının teknik altyapısının kurulması faaliyetlerini ve portalın yöneticiliği görevini yürüttü. TAB Gıda için proje geliştiren Plazma Ltd.’nin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Burak Akın, 2004 yılında TAB Gıda ailesine Dijital Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak katıldı. Akın, Temmuz ayı itibarıyla TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü görevine atandı.