TEGV’de Yeni Etkinlik Yılı Başlıyor!

0
561

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için, yaşam becerilerini geliştirecek ve temel eğitimlerine destek verecek çağdaş eğitim olanakları sunuyor.

TEGV, Türkiye geneline yayılmış etkinlik noktalarıyla, bütün çocukları kucaklayan, güler yüzlü, sıcak, donanımlı ve aktif öğrenme ortamları sunuyor. Kurulduğu günden bu yana geçen 21 yıl içinde TEGV, 2 buçuk milyonun üzerinde çocuğa ulaştı.

Uzman bir ekip tarafından, çağın gerekleri göz önünde bulundurularak, çocuklarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak üzere hazırlanan ve zengin eğitim malzemeleriyle desteklenen TEGV’in eğitim programlarında çocuklar, eğlenerek öğreniyor.

Tüm ilköğretim çağındaki çocuklara açık olan TEGV, etkinlik noktalarında 19 Eylül itibarı ile 2016 – 2017 Etkinlik Yılı’nı başlatıyor. TEGV’in birbirinden eğlenceli ve çağdaş eğitim noktalarında çocuklarımız geleceğe güvenle hazırlanıyor.