YAPI KREDİ PORTFÖY ULUSLARARASI ARENADA                             ÖDÜLLERİ TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

0
790

YAPI KREDİ PORTFÖY ULUSLARARASI ARENADA                            

ÖDÜLLERİ TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin önde gelen portföy yönetimi şirketlerinden Yapı Kredi Portföy, yüksek performansıyla uluslararası başarılarına yenilerini ekledi. Yapı Kredi Portföy bu defa saygın yayınlardan Wealth & Finance International Dergisi tarafından Türkiye’nin ‘’En İyi Portföy Yönetimi Şirketi’’ ve ‘’Emeklilik Fon Yönetiminde Saygın Lider’’ seçildi.

Fon yöneticileri, kurumlar ve yatırımcılara özel tavsiyeler ile güncel haberler yayınlayan dergi tarafından yaptırılan uluslararası araştırmada Yapı Kredi Portföy performans, inovasyon ve müşteri deneyimi kriterlerinde değerlendirildi.

“Önceliğimiz müşterilerimizle uzun soluklu, güvene dayalı ilişkiler kurabilmek”

Çeşitli varlık sınıflarında, geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, uluslararası düzeyde aldıkları ödüllerle sektörü yurt dışında temsil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Alpay, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Yatırım yönetimi, iş performansı ve müşteri ilişkilerindeki itibarlı geçmişimiz ile Yapı Kredi Portföy olarak önceliğimiz müşterilerimizle uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurabilmek. Kurum içi araştırma ve analizlerimizle, küresel çapta geniş bilgi kaynaklarını kullanarak yeni düzenlemeler ve hedefler dahilinde daima en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özel Portföy Yönetimi ve Kurumsal müşterilerimizle çok yakın ilişkiler kuruyor, onların taleplerini ve ihtiyaçlarını deneyimli ekibimizle en iyi şekilde analiz ediyoruz. Hem portföy yönetimi hem de emeklilik fon yönetimi konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla uluslararası arenada kazandığımız bu ödüller, doğru yolda ilerlediğimizin en güzel göstergesi oluyor.”

Yapı Kredi Portföy, 2018 yılında daha önce Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından “Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri”, Business Vision tarafından “En İyi Yatırım Stratejisi”, Global Brands Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi” ve International Business Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” ödüllerine de layık görülmüştü.