Tartıya çıkmak istemiyorsanız çözüm; Protelan Diyeti

0
1001

Dr. Murat Topoğlu: ”Aynalara bakmak ve tartıya çıkmak istemiyorsanız çözüm; Protelan Diyeti”

32 yıllık hekimlik ve Akupunktur tecrübelerime dayanarak sizlere gerçekten güvenip kullanacağınız PROTELAN’ı (WPC 35, Süt tozu =kazeinat ve bitkisel bezelye proteini içeren ayrıca öğün olarak ihtiyacımız olan tüm vitamin ve mineralleri içerir) sunmaktan onur duyuyorum.

Aynalara bakmak istemiyorsunuz. Tartıya çıkmak istemiyorsunuz..

Bunca yıllık tecrübeme dayanarak aldığınız enerji harcadığınız dan azolursa kilo verirsiniz. Bunun aksi hiçbir zayıflama tozuna veya çayına inanmam, siz de inanmayın!

PROTELAN;

Hepimizin hayali ideal bir vücuda sahip olmak değil mi? Şimdi bunun gerçekleşme zamanı Dr. Murat Topoğlu’nun yegane zayıflama ürünü olan PROTELAN var.

Protelan Dr. Murat Topoğlu için çok özel üretilmiş bir süt, peynir altı suyu ve bezelye proteinidir. Protein yapı taşları olan amino asitlerden çok zengindir.

Protelan ve yanında verilen özel beslenme şekliyle 32 yıllık meslek hayatında binlerce zayıflama tecrübesine sahip olan Dr. Murat Topoğlu zayıflamanıza yardımcı olacak.

Protelan’ı aldıktan sonra içinde yazan talimatlara birebir uyarsanız sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olacaktır. (Kilo kaybı kişiden kişiye göre değişir. Bay ve bayan herkes kullanabilir.)

Protelan tamamen doğal bir süt ve bezelye proteinidir. Hiçbir katkı içermez.

İçinde: katkı ve koruyucu maddeler, GDO, boyayıcı madde, tatlandırıcı asla içermez.

Şeker eklenmemiştir.

Protelan asla bir ilaç değildir. Hem bitkisel hem de hayvansal bir proteindir. Yarım yağlı süt veya bir kase yoğurt içine atılıp tüketilen öğün yemeğidir.

Programın asıl hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca yeme ve içme tarzınızı düzenlemenizi ve sonunda verdiğiniz kiloyu koruyarak tekrar almamanızı hedefliyoruz. Kiloları verdikten sonra da günlük aldığınız kaloriye dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde kilo tekrar alabilirsiniz.

Protein vücudumuzun hücrelerinin yapı taşıdır. Vücudumuzun belirli oranda proteine ihtiyacı vardır. Hücre içi ve hücre dışı sıvıların da dengede tutulmasını sağlar. Dolayısıyla Protelan içerdiği 18 amino asit proteini sayesinde kas kaybınızı engeller.

Protelan ve yanında verilen beslenme şekli ile sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır. Aç kalmadan diyet yapmak herkesin istediği bir durum olduğu için Protelan yoğunlaştırılmış doğal protein olduğu için acıkmayı engelleyerek uzun süre sizi tok tutacaktır.

Bununla beraber Türk gıda kodeksine uygun olarak her bir üründe en az 1 gr Linoleik asit (Omega 6) vardır. Ayrıca öğün olarak ihtiyacımız olan tüm vitamin ve minerallerle desteklenmiştir.

Protelan; Türk Gıda Kodeksi Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Günlük diyetin bir veya daha fazla öğünün yerini alacak bir gıdadır.

TÜRK GIDA KODEKSİ KİLO VERME AMAÇLI ENERJİSİ KISITLANMIŞ GIDALAR TEBLİĞİ (TEBLİĞ NO: 2014/3)

Protelan bu tebliğin madde 5/ b fıkrasına göre hazırlanmıştır.(Günlük diyetin bir ya da daha fazla öğünün yerini alacak gıdalar)

Fazla kilolar sadece görünümümüzü bozmakla kalmayıp sağlığımızı da tehlikeye atmaktadır. Şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, ortopedik hastalıklar, gut, sürekli mantar ve cilt rahatsızlıkları, ani ölüm vs. neden olabilir.